Як правильно прогрівати дизельний мотор в мороз?

 • Опубліковано Місяць тому

  Alex333

  Тривалість: 09:59

  І ніколи не заводьте дизельні машини на шнурку, така заводка є ризиком швидкого і серйозного пошкодження двигуна, як мінімум перескакує ГРМ, а як максимум, про вернуться шатунні вкладиші мотора вашого авто
  Посилання на обидві наші фірми Hech Automobile, що знаходяться 400 км. одна від іншої 👇🏼
  1️⃣ Striddingsweg 2, 49596 Gehrde
  Сторінка📱 home.mobile.de/HECHAUTOMOBILE#ses
  2️⃣ Riemenschneider Str 51, 97708 Bad Bocklet
  Сторінка 📱 home.mobile.de/HECHAUTOMOBILEGMBH#ses
  📲 Instagram @hech_automobile_gmbh
  Мій номер телефона в Німеччині з Viber та WhatsApp 👉🏼 +49-151 6404 1977
  Я на Фейсбуці: alexander.gech
  Я в Instagram: alex333youtube

Андрій Тарасенко
Андрій Тарасенко

Все вірно! Скачав інструкцію до Zafira B. Там так і написано, рушати зразу після того як завівся, просто без навантаження на початку руху.

Місяць тому
evakuator72
evakuator72

@Андрій Тарасенко Нет там такого...

5 днів тому
Chester 1
Chester 1

@Артур Сагателян Нет, вы неправы на счет свечей, не во всех авто они включаются при любой температуре, тут вы показали свое незнание в этом вопросе ! Повторю, Ситроен с5х7 1.6 hdi, до -5 свечи не включаются ВООБЩЕ, об этом даже указано в инструкции по эксплуатации ! Также сюда входят несколько моделей фольса... По поводу системы циркуляции картерных газов, в двс где установлена эта диафрагма, бывает только две неисправности, либо эта диафрагма порвана (малсло обильно попадает во впуск ), либо задубела/закоксовалась, в этом случае картерные газу будут давить не только на клапанную крышку как вы указали, а во все слабые места, также может и через сальники давить, но вот в чем ваша еще одна ошибка, или тупо снова не знание данного вопроса, опять таки холостой ход тут вообще ни причем, это проблема ТОЛЬКО в не исправности системы циркуляции картерных газов, и даже пример на бмв ни о чем ! Теперь, вы утверждаете, что ваш автомобиль уходит в аварию при долгой работе на холостом ходу, значит загорается чек, и комп выдает ошибку, назовите код ошибки, вот и узнаем в чем причина, может ваш автомобиль особенный :) Вы тут не понятно зачем сказали про защитную пленку, которая не даст работать на сухую, ( ну хоть это вы знаете :) ) так к чему это ? Может я утверждал обратное ?

Місяць тому
Alexandro Leo
Alexandro Leo

@Артур Сагателян, мені також з дорогами не щастить. Їздив через Вінниччину, так у пробках стояв. Наша Миколаївщина просто дупа, від слова повна. Зона АТО краще ремонтується.

Місяць тому
Артур Сагателян
Артур Сагателян

@Alexandro Leo ну я впринципі також кажу про експлуатацію на як казали в рекламі по радіо і яку часто крутили по Вінницькій обл: «вже відбудовано понад 95% доріг України, що тепер мають європейську якость і збудовані на роки» але як мені здалось я завжди попадаю в ті 5% яким ще рано дізнатись про таку річ як асфальт )) А так то, в мене постійна їзда це по місту і з частими зупинками ( від роботи і центру, до будинку 5км і так за день накатую мінімум 60-70км плюс якщо враховувати стиль їзди то я масло в двигун стараюсь підібрати найкраще з можливого і найкраще це не завжди найдорожче. Мінімально можна закупити лакмусових папірців та іноді робити крапельний тест мастила, так для особистого контролю, було раз що перепутав кілометраж і наїздив на маслі більше 16тис, потім після заміни відпрацьоване мастило виявилось ще в нормальному стані, краще ніж в деяких буває бюджетна напівсинтетика при 5тис км. Доречі 16тис було на Тоталі кварц інео екс 5w30 яке рекомендує виробник авто.

Місяць тому
Alexandro Leo
Alexandro Leo

@Артур Сагателян , мав на увазі тільки важкі умови ( міський рух та по нашим розбитим дорогам), але японці для внутрішнього використання рекомендують в таких умовах саме до 5000 км, а турбовані вдвічі менше. Для Європи вони пишуть стандарт.15000

Місяць тому
evakuator72
evakuator72

Теория, конечно интересная. Только не понятно, как выбивается эллипс, если масло к шатунным шейкам подается под давлением, если говорить о исправном моторе? И каким образом снижается нагрузка на шейку, когда машина в движении? Ещё вопрос по тепловому зазору цпг... Износ оных более интенсивный, когда всё холодное, или когда прогретый мотор? В каком состоянии мотора при нагрузке, на гильзе цилидра выбивается эллипс интенсивнее, холодном, или прогретом? Немец ничего об этом не говорил?

5 днів тому
evakuator72
evakuator72

@Alex333 Если не сложно, покажите пожалуйста, где уже это объясняли.

4 дні тому
Alex333
Alex333

В сильні морози еліпс з‘являється на практиці, буває і кулак дружби навіть під час прогріву, не буду знову комусь щось доводити

4 дні тому
Костянтин та Петро Олешки
Костянтин та Петро Олешки

А якщо підігріти піддон електрокалорифером (теплова пушка) на малій потужності протягом 20-30 хв.???

5 днів тому
Alex333
Alex333

Але треба підігрівач охолоджуючої системи, а не зовнішній калорифер, тому що в добрий мороз він нічого не прогріє

5 днів тому
Макс Карданов
Макс Карданов

Не вірю... Щоб мій батько почув, що вже не прогрівають трактора (адже він теж дизель), то сказав би як завжди: " при Сталіні вже б розстріляли". Правду кажуть, що цю байку німці придумали для того, щоб люди чаще приходилии по нові машини.

11 днів тому
Макс Карданов
Макс Карданов

@Alex333 Можливо Ви маєте рацію. Але на думку спадає те що яка різниця від чого вийде з ладу двигло: від прогріву на місці, чи від того, що холодними рухомі частини і двигуна та й підвіски зітруться, а підшипники? До речі, коли "стрілка тільки тронеться" то це охолоджуюча підігрілась, а мастило ще далеко не горяче... і приїхали?

10 днів тому
Alex333
Alex333

Трактор старої моделі, як і легковик до 97-2000, без прогріву просто не поїде, тому що там на холодну паливо як треба не згорає, але нові електронні форсунки для того і зробили, щоб можливо було рушати зі старту двигуна, адже чим коротшим буде прогрів, тим більший моторесурс двигуна. Найгіршим для дизельного двигуна є тривалий прогрів в великі морози, адже в -25 дизельний мотор з свіжим мастилом, без навантаження… і за годину більше 50 градусів не прогрівається

11 днів тому
ruslan
ruslan

особисто я чекаю щоб пічка прогрілась, щоб не мерзнути в машині і розмерзлось скло 😞

21 день тому
ruslan
ruslan

@Alex333 коли декілька днів не плануєш нікуди їхати, а на вулиці морози, що в такому випадку краще робити? дякую за відповідь)

19 днів тому
Alex333
Alex333

А могли б чекати в 10 разів менше, маю на увазі прогрів в великі морози, від -15 , адже при -25 машина на холостих може і за кілька годин не прогрітися

21 день тому
Павло Новіков
Павло Новіков

Дякую.

28 днів тому
Stanislav Spamaster
Stanislav Spamaster

Щооо ти гониш?бля,вивчи будову мотору

28 днів тому
Alex333
Alex333

Що саме не так сказав? Готовий поспорити з вами на 100$, в онлайн трансляції, щоб всі побачили хто з нас правий. Радянська теорія і практика не завжди співпадають, саме тому я і роблю такі відео

28 днів тому
Oleg Roza
Oleg Roza

На морозі чи холоді метал звужуєця.

Місяць тому
Viktor Viktor
Viktor Viktor

Німці переживають щоб мати збут автомобілів і хм вигідно щоб автомобіль довго не прослужив .

Місяць тому
Alex333
Alex333

То зверніть увагу на машини як їхатимете по автобану

Місяць тому
Viktor Viktor
Viktor Viktor

@Alex333 я там буваю по два рази на тиждень

Місяць тому
Alex333
Alex333

Ви поїдьте в Німеччину, виїдьте на автобан і переконаєтесь в тому що половина німців їздить на машинах 10 і більше років. Навіть їхати не треба, є купа веб-камер, нагугліть собі щоб бути в курсі

Місяць тому
Viktor Viktor
Viktor Viktor

І я вам це пишу з власного досвіду ....поки гарантія і т д ....проблеми вашого авто це проблеми офф.сервісу ...але з часом гарантія закінчується і за сервіс прийдеться платити ...і думаєш куди б то його діти і кому продати ....

Місяць тому
Viktor Viktor
Viktor Viktor

@Alex333 ага ,- для німця довго це 5 років

Місяць тому
Anatol Bogdan
Anatol Bogdan

25 років -дизеть-так і роблю --завів і вирушив ,в мороз через 3 тре 8 хвилин скло прогрілося не кажучи про двигун

Місяць тому
Николаев Николай
Николаев Николай

Мне просто интересно, в каком городе Украины после 06:00 утра можно проехать на низких оборотах и в какой полосе не газуя, чтобы стрелка температуры начала подниматься это во-первых, а во-вторых сколько километров нужно проехать для этого при температуре воздуха хотя бы -8 ? Наверное только по тротуарам, Вас же сразу за....бибикают. 6:58 и дальше - хороший мотор можем уграть, а плохой мотор таким прогревом мотора не сможем уграть так получается?. На севере автомобили не глушат из-за того, что в сильный мороз они потом не смогут самостоятельно завестись, а не из-за того что уграется двигатель.

Місяць тому
Николаев Николай
Николаев Николай

@Alex333Так в тому то і справа, що права смуга проїжджої частини в більшості містах України завжди зайнята припаркованими там автомобілями і в кращому випадку вільна залишається тільки одна смуга для руху.

Місяць тому
Alex333
Alex333

При сильному морозі навіть одна заводка з холодним прогрівом може вивести з ладу двигун. Що ж до прогріву в часі руху, в правій полосі 150 можна проїхати і 30-40 км на годину, доки стрілка температури з місця зрушить, вся Німеччина так гріє, а сигналити з заду, коли Ви на аварійках в правій полосі машину грієте, тільки невиховані виродки можуть.

Місяць тому
Serhiy Melnyk
Serhiy Melnyk

Доброго дня! Я грію дизельний мотор 1,6 duratorg, не на холостих обертах, а тримаю на 1100-1200 об/хв., в такому режимі, навіть на слух чути, що двигун працює в режимі прогріву еластичніше! На холостих, такий мотор, прогрівати не можна, а при такому навантаженні, як Ви кажете, відчутно стукіт спідниці поршня об циліндр! А Німці так кажуть робити, для екологічних норм!

Місяць тому
Роман Глущенко
Роман Глущенко

На севере моторы неглушат а глушат для того чтобы поменять масло

Місяць тому
84razmik
84razmik

Никогда не прогревал,была бензиновая Хонда,так завёл и поехал. Проехал 300 тыс и масло ни разу от замены до замены не доливал. Сейчас дизель 1.5 Меган 3 ,тоже не прогреваю,максимум 1 минуту и потихоньку начинаю движение. А потом наши пишут провернуло на к9к вкладыши,там же пробеги у машин с Европы за 200 тыс,только чёт у них там не проворачивает. Так это же наши знатоки тут начинают прогревать по 30 мин на холостом,и потом удивляются.

Місяць тому
Don’t Worry
Don’t Worry

З таким прогрівом можна на дизелі пів міста проїхати, поки стрілка здвинеться з місця)

Місяць тому
Alex333
Alex333

Згоден, всі моделі нагріваються по різному

Місяць тому
Don’t Worry
Don’t Worry

@Alex333 мав просто пежо 206 1.4 hdi. Дуже довго прогрівався)

Місяць тому
Alex333
Alex333

Ви не праві, в ходу стрілка зрушується з нуля дуже швидко, а далі нема жодних проблем якщо і на газ тиснеш

Місяць тому
Виталий Виталиев
Виталий Виталиев

в мінус моторна олива схожа на кисіль і практично не змащує. незабуваємо , що в коробці також є мастило і якщо завести двигун і зразу рушити це досить серйозне навантаження на двигун. Своє авто прогріваю 5 хвилин , цього якраз досить

Місяць тому
Коли Ти живеш в селі
Коли Ти живеш в селі

Дизельних авто ніколи не мав хіба що маю трактор то грію його завжди 5-10хв,атомобілі бензинові теж грію завжди літом 1-2хв,зимою 5-15хв все ок.

Місяць тому
Alya Koko
Alya Koko

Убейте коробку-робот по совету этого товарища. На роботе клацать вперед-назад = на механике выжать сцепление и клацать первую-заднюю, зачем это делать? Чтобы выжимной скорее умер? Робот держит сцепление выжатым пока вы играетесь. Также в этот момент валы в КПП не крутятся - КПП не прогревается и смазка не циркулирует. Нет знаний - не советуй! Про нагрузку на вкладыши в дизеле - о работе ЕГР слышали? Читайте теорию современного двигателя. Бензинке вреда от холодной работы без нагрузки больше чем дизелю - залягают кольца в результате, и очень быстро.

Місяць тому
usa asu
usa asu

@Alex333Уточните какое масло в роботе Вы будете прогревать таким способом, масло в самой коробке или в механизме управления? С выжатым сцеплением в коробке ничего не крутится кроме выжимного подшипника, ресурс которого быстро уменьшается благодаря таким манипуляциям . Может все таки с теорией роботизированных коробок для начала ознакомитесь. Поймите что Вы несёте чушь. Подключитесь сами к мозгам робота и переключайте его вперёд назад сколько хотите и ждите пока что-то нагреется от этого, а потом на нейтрали без переключений посмотрите как меняется температура. Будете удивлены как вы заблуждались. А потом посмотрите счётчик переключений и поймёте как Вы сокращает ресурс робота. Поймите наконец и признайте, что Вы даёте дурацкие советы, а люди которые не понимают конструкцию РКПП будут убивать их. Надо стараться исправляться в своем незнании чего-то (повышать уровень профессионализма) а не тупо отстаивать свое неправильное мнение.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Для прогріву мастила і нормальної роботи мехатроніка це потрібно, підключіть в мороз до електроніки коробки сканер і переконаєтесь в сказаному мною самі. Подивіться до і після маніпуляцій…

Місяць тому
usa asu
usa asu

@Alex333 Можно понтересоваться, зачем на роботе это делать? Какая цель таких переключений? Человек же написал Вам что Ваш совет поможет угробить детали РКПП и он прав на все 100%. Едет или не едет зависит от вязкости масла и типа РКПП (в некоторых при отпускании тормоза сцепление отпускается и машина едет). Вы похоже очень далеки от современной техники и сами не понимаете на сколько.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Ви хоч колись пробували вмикати D R N в тому роботі, якби пробували то звернули б увагу, що без тримання гальм машина хоче їхати…

Місяць тому
Рома Желновач
Рома Желновач

Дуже дякую вам!!!

Місяць тому
Толик *
Толик *

Дякую

Місяць тому
Andrey Kashew
Andrey Kashew

дизелю противопоказаны холостые обороты лучше всего прогревать - запустил, вкл 1 и поехал

Місяць тому
вата вата
вата вата

ну ну...заведи фуру і поїдь. фура годину три рази в день на холостих оборотах

Місяць тому
Mykola Kravchuk
Mykola Kravchuk

Маю дизель. Завів, 30сек - 1хв. І поїхав не спішучи. Максимум 2-3 передача, 1-1500 обертів. 1, 4 км і стрілка рушає з місця. Пробіг 230 000. Поки нарікань 0. Сусідам так кажу робити, не вірять. Гріють ті машини по 15 хв.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Все правильно робите

Місяць тому
ВладTanker UA
ВладTanker UA

Все вірно, про коробку вірно, треба мастила прогнати по ній, а мотор завести і як що не потрібно зразу їхати, виключити, щоб перевірити заводиться чи ні. А коли вже є необхідність руху, то потихеньку поїхати поки стрілкатемператури не зрушить з місця. У мене Пажеро Вагон 4 2007 DID. я так і роблю.

Місяць тому
Александр А
Александр А

Суть проблемы в том, что надо как можно быстрее нагреть двигатель., что бы избежать,, местного" масленого,, голодания''. Причина, которого холодное масло. Если залито правильное масло износ значительно меньше. Чем раньше поехал, тем быстрее нагрел. Это правильно для любых двигателей. Что касается именно дизелей вы все слышали что в мороз, утром после заводки они работают жёстко, вроде как подстукивают,пока ни прогреется. Это происходит из-за конструктивных особенностей дизиля, при которых поршень в ВМТ подходит очень близко к головке блока. На холодную топливо полностью не сгорает, степень сжатия большая. Происходит образно говоря,, микро гидроудар", который передаётся на шатун и коленвал.Теоретически должны страдать вкладыши, как более мягкие и поршневой палец.

Місяць тому
Alex Deynega
Alex Deynega

Рено дизель. Раніше не прогрівав як ви кажете. Але одного разу так виїхав і заглох на світлофорі. Да і авто невпевнено їде холодна. Зараз грію на холостих до моменту, коли хоч трохи підніметься стрілка і їду. Так більше не глох.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Якщо вам не шкода двигуна і часу на прогрів, грійте далі, я ж нічого вам не нав‘язую, просто раджу з власного досвіду і досвіду мільйонів німців, котрі починаючи з середини дев’яностих ніколи не гріють мотори.

Місяць тому
Лазар Моисеевич
Лазар Моисеевич

Як же до цього дизельни двигуни проходили по 500 тис,1млн у тих,хто прогріває машины? Мабудь не слухали того німця на екзамені :). А на півночі не глушать тому,що хрен потім заведуть,бо соляра замерзне і треба буде пів дня з паяльною лампою під нею лазити. Всьому виною єкологія,і як приклад старт-стоп в машинах,який мотор вб'є скоріше,ніж прогрів. Я сам не грію,сідаю і зразу їду, але не думаю що роблю тим добре мотору.

Місяць тому
Лазар Моисеевич
Лазар Моисеевич

@Alex333 та я ж не проти! Ви сказали ділитися своїми міркуваннями з цього приводу,я і написавв! Вдачі і усіляких гараздів вам!

Місяць тому
Alex333
Alex333

Моя порада, в якій я поділився власним досвідом, саме для тих нехай і нечастих екстрених температур. Доречі даний стрім я проводив після нічних -26 градусів.

Місяць тому
Лазар Моисеевич
Лазар Моисеевич

@Alex333 мало того,що дизель замерзає,так и масло в картері в пластелін перетворюється,того і не глушать,бо потім не заведуть. Але у нас немає тих єкстримальних температур. Екологія в Європі диктує умови.

Місяць тому
Alex333
Alex333

На півночі не глушать тому що купу моторів при холодних стартах вже понакривали, тому що в добрий мороз, машини дизельні на місці не гріються взагалі. 500 000 так, замість 1 500 000 проходили, а про те що старт/стоп вбиває машину не менше, я раніше вже розповідав не в одному з своїх відео

Місяць тому
Федор Гамала
Федор Гамала

Правильно греть через Webasto, запустили с пульта охлаждающая жидкость нагрелась, двигатель нагрелся и в путь;) удачи на дорогах!

Місяць тому
Alex333
Alex333

Цілком згоден, от тільки машини з вебасто не часто продають

Місяць тому
Tedy
Tedy

А якже холодний пуск 2-3хв. коли оберти двигуна піднімаються до 1000 -1100обертів? Цеж саме авто використовує, для прогріву рідин у двигуні ікоробці... Німці можуть поліцію викликати, Якщо побачуть що ти грієш авто, Екологія от і все.

Місяць тому
Alex333
Alex333

1000-1100 робиться для того щоб машина після старту не глохла, не проблема в рушанні з місця на таких обертах.

Місяць тому
антон макар
антон макар

Що з мікрофоном?...

Місяць тому
Alex333
Alex333

Заблизько вчепив

Місяць тому
Ivan Maier
Ivan Maier

Що ви розказуєт кожну машину мінемум 1 менуту треба прогріти. Це те саме що ти спиш і резко встань і побіжи побачем що буде і не розказуй бред тут.

Місяць тому
Alex333
Alex333

А я що не так кажу, навіть розповів про перемикання передач перед рушанням, щоб масло підняти на гору, вам то бред то самі те саме пишете що сів і поїхав…

Місяць тому
Ivan Maier
Ivan Maier

@Alex333 я живу в Німеччині дуде багато років багато хто з Німців прогріває завів Вікна протер від Льоду і поїхав

Місяць тому
Alex333
Alex333

Бред говориш ти, адже всі цивілізовані люди ще в дев‘яностих забули про прогрівання мотора, всі рушають з місця відразу після старту двигуна. Пора вже і тобі з дерева злазити, краще бери приклад з німців ніж з нащадків радянського автопрому, але якщо у тебе жигулі або Москвич, то звичайно треба гріти, карбюраторні машини без прогріву толком і не їдуть

Місяць тому
Игорь Михайлишин
Игорь Михайлишин

Повна брехня. В сибірі автомобілі працюють на холостому ходу всі ночі.

Місяць тому
Alex333
Alex333

А хто сказав що ні, я ж навпаки казав що хороший власник в Сибіру, спецтехніку на вахтах місяцями не глушить, адже ризик лише в прогріві, при -20 до -30 застиглий двигун в 10 разів скоріше і краще гріти в ходу

Місяць тому
Сибиван
Сибиван

Екологія...........любий ДВЗ скаже дякую після прогріву.

Місяць тому
Alex333
Alex333

А в добрий мороз подяка за безпрогрівне калатання може бути різна, навіть кулак дружби з блока моторного показати може, Ви ще не зустрічали такі подяки під час прогріву? Самі хоч дизельну машину прогрівали в -20, швидко нагрівається, чи Ви рахуєте що за пів години 50-60 градусів це норма і моторесурс від цього не скорочується? Звичайно це зовсім не обов’язково, вихід з ладу залежить від багатьох факторів, але подякувати ДВЗ вам зможе лише за якомога швидший прогрів

Місяць тому
anri tieri
anri tieri

Не гріють бо екологія

Місяць тому
Alex333
Alex333

Старі моделі автомобілів до 90-тих років, німці теж гріють, тому що карбюраторні і дизельні з звичайними форсунками двигуни, просто не їдуть непрогрітими, а для двигунів нового покоління крім зниження моторесурсу холодне калатання мотора пів години, нічого доброго і не приносить.

Місяць тому
Валерий Ермолов
Валерий Ермолов

ДНР класно сказал

Місяць тому
roma veseluy
roma veseluy

То по вашому колінвал бовтається в маслі,якщо шийка колінвала зменшується від холоду а шатун не зменшується??? Я ше такого непрофесійного пояснення не чув,а як з фурами які годинами прогріваються на стоянках і пробіг доходить до 2500000км без ремонту,німці і масло міняють раз в 30 000км то може і це треба повторювати,якщо масляний насос в порядку і масло міняється регулярно ніколи дизель не застукає від того що його прогрівають.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Коли я тут щось розповідаю, то тільки з власного досвіду і можу підтвердити, шанси виходу з ладу двигуна під час прогріву в сильні морози дуже великі, адже на холостих обертах, при температурі нижчій -20, дизельний двигун майже не гріється і при збільшених від морозу температурних зазорах це дуже небезпечно. Щоб писати про мій непрофесіоналізм треба самому хоч щось розуміти в техніці, скоріш за все ваші переконання залишилися від старих моделей автомобілів, котрі без прогріву просто не їхали

Місяць тому
Jenya61 Omegovich
Jenya61 Omegovich

Дякую за пораду! І чекаємо ще на ваші поради!!! Дуже цікаво почути від людини з величезним досвідом розумні речі на автомобільну тематику👍👍👍

Місяць тому
Зов предков
Зов предков

Бред, конечно... На холостых оборотах "эллипсует" кривошипно-шатунный механизм, а под нагрузкой на ходу -- нет??? )) Где логика?! И на холостом ходу и при движении автомобиля коленвал вращается в одну и ту же сторону -- только при большей вязкости холодного масла нагрузка на него гораздо больше! Тоже больше склоняюсь, что это всё только из-за экологических соображений немчуры -- на холостых больше вредных выбросов в атмосферу из-за состава смеси холостого хода. На долговечность двигателя экологам насрать! А прогревать его надо для того, что бы дать возможность маслу нагреться хотя бы немного -- и не при большой нагрузке на двигатель. При плюсовых температурах окружающей среды прогрев да -- точно не нужен.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Отож і проблема що масло густе в мороз, тому щоб мінімізувати проміжок часу поганого змащення, треба рушати з місця як найскоріше, це ж навіть виробники радять і не тільки заради збереження екології, нагугліть і прочитайте хоч ті рекомендації, не тільки екологія, а і значне зменшення моторесурсу двигуна. Німці теж колись гріли карбюраторні машини і дизелі з простими форсунками, адже старі мотори без прогріву і їхати не хотіли, тому інженери вдосконалили систему вприску, внаслідок чого збитків від рекламації стало в рази менше. Адже до 90-тих, не мало хитрих власників авто використовували холодний прогрів і роботу двигуна на великих обертах, як спосіб заміни двигуна під кінець гарантії. Тепер оберти двигуна не рушаючи з місця вже обмежені до 2500, але спосіб холодного калатання в сильні морози залишився. Якщо залишити завёдений мотор при -25 на кілька годин з увімкнутим на максимум вентилятором обігріву, більше ніж +20 - +30 градусів він не набере і холодним довго не пропрацює. Кілька таких процедур в добрий мороз і двигун склякне 100-балово. Засмічення сажового фільтра при холодному прогріві взагалі не проблема, воно лише скорочує інтервали між автоматичними регенераціями, а тривала робота холодного двигуна зі збільшеними температурними зазорами і справді в великі морози небезпечна

Місяць тому
Зов предков
Зов предков

@Alex333 Согласен, дизеля прогреваются медленно на холостом ходу. Но речь идёт не о прогреве салона, что бы попу согреть, а хоть немного прогреть, "расталэпать" и разжижить масло масляным насосом, что бы не давать нагрузку на ту же турбину при холодном и вязком масле, а также на различные сальники в движке. А насчёт НЕРЕДКО вываливает дыру в блоке -- это вы уже загнули! )) Не слышал о таких "нередких" случаях вообще! Каждому известно, что наименьшую нагрузку мотор испытывает на холостом ходу -- это физика! Второй вопрос, что дизель засырается сажей больше при холостом ходу из-за состава топливной смеси, но это уже другая история. У меня у самого дизельный кореец, владею уже девятый год и за 194 000 км, всегда прогреваю его при минусовых температурах хотя бы пару минут. И всё с мотором хорошо --- масло уходит от замены до замены с верхней метки до середины и ничего не вываливается. Только европейская экология -- больше ничего! И кстати, бензиновые моторы тоже запрещено прогревать на холостом ходу на стоянках в Европе из-за тех же экологических соображений.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Логіка з практики, а практика говорить що в мороз -20 мотори дизельні, на місці просто калатають і не гріються, під час такого прогріву не рідко вивалює діру в блоці

Місяць тому
Шановний Громадянин
Шановний Громадянин

Фізичні явища ніхто не відміняв, тільки мажори та довбойоби не прогрівають двигун.

Місяць тому
Шановний Громадянин
Шановний Громадянин

@Alex333 це діє в Європі, котра дбає про екологію, там авто не використовують більше 5-7 років, тож їм не потрібно дбати про стан двигуна, він ці 7 років з легкістю витримає. А потім ці всажені авто продають в Україну, і валети типу тебе розповідають що не потрібно гріти двигун. Addio, molestie!

Місяць тому
Alex333
Alex333

Разом зі мною, навідміну від тебе умніка, нічого не розуміють і провідні автовиробники світу, котрі теж рекомендують рушати відразу після старту двигуна на своїх транспортних засобах

Місяць тому
Шановний Громадянин
Шановний Громадянин

@Alex333 з тобою все ясно, сопромат для тебе нічого не означає.

Місяць тому
Alex333
Alex333

А так як в великий мороз дизельний мотор на холостих абсолютно не гріється, до довбойоби саме ті хто гріє на місці

Місяць тому
Андрей Осадчий
Андрей Осадчий

Подписныкы! В лёду! На каком языке эта речь? Мени подобается Украинська мова! Дай бог тебе здоровья!!! Даже поставлю лайк!

Місяць тому
Games 21 century
Games 21 century

СКАЖИТЬ А БЕНЗИНОВЫЙ ДВИГУН ЯК ПРАВЕЛЬНО ПРОГРИТЬ ???..

Місяць тому
Games 21 century
Games 21 century

@Alex333 ДЯКУЮ.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Бензиновий можна і на холостих, але скоріше двигун нагріється також в русі

Місяць тому
Games 21 century
Games 21 century

ТАК ЩЬО ДНР РУЛИТЬ !!!

Місяць тому
Yarik Mazur Агроном
Yarik Mazur Агроном

Повчальні відіо. Дякую Вам. Лайк.

Місяць тому
Володимир Савчук
Володимир Савчук

Головне екологія- заліза на наш вік хватить!!!

Місяць тому
Владимир Чудинов
Владимир Чудинов

В Україні швидше мотора можна знищити маслами підробними одним словом помиї продають, а не прогрівом.

Місяць тому
Андрей Яворский
Андрей Яворский

Не прогревать,не заводить, и не садиться в машину, просто пристально смотреть на неё, и она сама прогреется и сама поедет на роботу..

Місяць тому
Andrij
Andrij

Ahaha

Місяць тому
Viktor Yanivets
Viktor Yanivets

А как же масло которое замёрзло ? Оно же плохо работает .когда мотор холодный машина дёргается во время движения приходиться газовать .я всегда буду греть двигатель.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Це стосується старих моделей з 90-тих років

Місяць тому
Иван Власов
Иван Власов

Была у меня как то опель омега А 86 года бензин 2.0 в книге написано прогревать авто в мороз до 3 минут, и на минуточку авто 86 года! Так что автор прав нехрен палить зря топливо, и еще дизель дымное горучее и на холостых лучше не использовать коксуется сажа.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Все правильно, старі мотори без прогріву і не їхали, карбюраторні мотори і дизельні з звичайними форсунками всі гріли і німці в тому числі

Місяць тому
Myhailo Dmytryshyn
Myhailo Dmytryshyn

Придурок. На півночі мотори не глушили при мовдепвї, бо тоді там не було ні тосолу ні антифризу. В моторах в систему охолодження заливали воду!

Місяць тому
Alex333
Alex333

Антифризу не було, на воді в Сибіру Їздили? Ти хоч подумав що написав?

Місяць тому
Roman Boykiv
Roman Boykiv

Блін, не знав. А я Пассат 7 грію і грію. Дякую за корисну пораду!

Місяць тому
Alexandro Leo
Alexandro Leo

Спочатку двигун сам працює на повишених оборотах до мінімального прогріву. Потім мають розмерзнути вікна. Для навантаження включають фари і коробку в Драйв.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Я вас в попередньому коменті не зовсім правильно зрозумів, в кінці Ви все правильно написали, на D-шці і не рушаючи з місця можна трохи прогріти.

Місяць тому
Alexandro Leo
Alexandro Leo

@Alex333 , добре, Драйв не включайте.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Не правильно!

Місяць тому
Артур Беккер
Артур Беккер

Чушь полнейшая и про двигатель и тем более про коробку, заявляю как профессиональный механик.

Місяць тому
Артур Беккер
Артур Беккер

@Олег Обращайтесь, всегда пожалуйста!!!

12 днів тому
Саныч примороженный
Саныч примороженный

@Олег хороший тычк себя покажет, и в какой инструкции по эксплуатации сказано что нужно прогревать коробку и каким образом?

12 днів тому
Олег
Олег

@Артур Беккер Спасибо

13 днів тому
Артур Беккер
Артур Беккер

@Олег Коробку 10 мин держать не стоит, подержать пару минут перед тем как трогаться, а можно и этого не делать, если гараж тёплый то вообще проблем нет, можно действительно ехать по тихоньку до прогрева, но лично я бы советовал прогревать хотя бы пару минут.

13 днів тому
Олег
Олег

@Артур Беккер Спасибо.С коробкой не понятно держать на драйве 10 минут пока мотор грется что то долговато.Я всю свою жизнь не прогреваю правда машины стоят в более менее тёплом гараже 0--5 градусов Завёл выехал и потихоньку поехал Ни с одним двигателем проблем не имел.Машын было много, за рулём 40 лет. Утверждать что делал правильно тоже не могу.

13 днів тому
иван петров
иван петров

как заработать на такой автомобиль?

Місяць тому
Alex333
Alex333

Не маленькі, пора вже і красти! Жартую звісно, треба шукати власну тему, на роботі не заробиш

Місяць тому
Evgeniy Sukhin
Evgeniy Sukhin

В Германии законодательство так прописано...экология...запрещено на месте стоять с запущенным мотором...того и правильный ответ такой

Місяць тому
Alex333
Alex333

Крім екології автомобілістиНімеччини дуже добре знають і те про що я розповів вам в своєму відео, ще з навчання на водійські права, де викладачі детально пояснюють еволюцію прогрівів ДВЗ . Доки двигуни були карбюраторні і дизельні з звичайними форсунками, німці теж на холостих обертах гріли, це було вимушено, на холодну елементарно і машина не їхала

Місяць тому
MrAlexbendery
MrAlexbendery

А если лобовое замороженное как ты сразу тронешься пока не оттает оно !?????)

Місяць тому
Alex333
Alex333

Здебільшого лобове скло замезше у совдепівців тому, що вони не знають як запобігти намерзання, адже обмороження шиб відбувається з-за паркування теплої машини, якщо перед замиканням машини хоч на одну хвилину відкрити двері і вихолодити її, то вранці вам нічого не треба шкрябати, навіть якщо сніг, змахнув його щіткою і все чисто

Місяць тому
Дмитрий Богачев
Дмитрий Богачев

Я запускаю свой т4 и иду домой пить чай и одеваться, через пол часа выхожу и сажусь в прогретый салон. Если ехать на холодную, то мотор сильнее цокотит, а этот цокот это и есть удары. Надо еще слушать сам мотор и тогда поймете как ему лучше

Місяць тому
Дмитрий Богачев
Дмитрий Богачев

@Alex333 дякую за вiдповiдь. Взагалi буду тепер мати на увазi про прогрiв з навантаженням. Про -15, так. Приблизно так. При низчих температурах я майже не iздив.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Т4 має звичайні форсунки, які на холодну не розпилюють а ллють паливо, тому 3, максимум 5 хвилин мусите прогріти, але пам‘ятайте що в сильний мороз краще не йти пити каву, а для скорішого прогріву створити навантаження, хоч зчепленням. Про прогрів мотора T4 на холостих за пів години, можу повірити максимум при -15, а при -25 можу з вами на що хочеш поспорити, не нагріється і за дві, і за три години.

Місяць тому
Сергій
Сергій

Доброго дня! Кому раніше не розповіли? ) Чекали 5 років

Місяць тому
Alex333
Alex333

Розповідав і раніше, але просто окремих відео не робив. Цього разу зробити відео надихнули великі морози, адже в мороз -25, я на власному досвіді переконався, коли під час смакування кави залишивши машину гріти, почув татата, і коли вийшов подивитись що сталось, побачив калюжу масла під машиною, а відкривши капот ще й почесав потилицю, з дірки моторного блока, у вигляді обірваного шатуна, виліз кулак подяки за холодний прогрів.

Місяць тому
Вася Макс
Вася Макс

Дякую.

Місяць тому
Юр ий
Юр ий

В германii температура взимку + 3 ..

Місяць тому
Alex333
Alex333

Прогугли спочатку німецькі температури взимку за останніх 10 років і більше не розповідай нікому тут свої байки

Місяць тому
Ivan Huzar
Ivan Huzar

Яка марка машини у вас?

Місяць тому
Alex333
Alex333

VW Passat B8 2.0 D DSG Highline

Місяць тому
Ivan Tokar
Ivan Tokar

Спасібо Алекс удачі Я ніби знав так і роблю

Місяць тому
Andry Morkovkin
Andry Morkovkin

Без лоха и жизнь плоха! Читай матчасть и учи материаловедение.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Я не теоретик, я практик, а ти вчи що завгодно, тільки навряд воно топі допоможе...

Місяць тому
Aleks K
Aleks K

Каждому - своё,я всегда грею и все машины минимум по 600-700 тысяч проходили, а потом на продажу, нормальное смазывание начинается при температуре охлаждающей жидкости 20, тогда как температура масла будет на 10 градусов выше, то есть 30 градусов, а там уже каждый сам себе решает, греть или не греть, всем удачи на дорогах!!!!!!

Місяць тому
Aleks K
Aleks K

@Alex333 да только не забывайте что 80% немцев ездят на новых машинах, которые на гарантии, и им наплевать на все прогревы, бо если что то случается с машиной им по гарантии их ремонтируют, а на время ремонта дают другую машину в пользование, а у нас 80% ездят на СДРЫСТКАХ после немцев, вот и вы по ходу взяли Б/У але у гарному стані, удачи вам и не грейте свою машины, побольше нагрузки на холодном масле - побыстрее стуканет мотор 😂😂😂😂😂😂

Місяць тому
Aleks K
Aleks K

@Alex333 та да 😂😂😂

Місяць тому
Alex333
Alex333

То грійте далі, як захочете, але я вам не тільки про свій досвід розповідаю, так гріють всі цивілізовані люди в світі, а так як Ви, гріють тільки переконані совдепівці.

Місяць тому
Дядько Сашко
Дядько Сашко

Найкраще Вебасто

Місяць тому
Alex333
Alex333

Звичайно !

Місяць тому
Кристиан Баш
Кристиан Баш

Дядько,ви напевно не знаєте що не все те написано в інструкціі(навіть якщо це німці) треба виконувати прямо точка в точку! Виробники авто пишуть одразу прям рушати щоб потім було кому нові авто продавати,а влада підтримує це типу на захист екологіі! Моя думка наступна,двигун прогріти треба,але буквально 2хв і потім повільно рушати! За ці 2 хв якраз можна очистити авто від снігу! Так що в тому білеті не було ні одноі правильноі відповіді!

Місяць тому
Вася Макс
Вася Макс

Привіт

Місяць тому
Alex333
Alex333

Привіт!

Місяць тому
Руслан Манько
Руслан Манько

Супер. Отличная информация.

Місяць тому
Volkzvolf Strit
Volkzvolf Strit

Дякую вам за правильну інформацію. Мені завжди говорили спочатку 5 - 7 хвилин прогріти дизельний мотор щоб розігріти масло, а тоді помало їхати десь кілометр - два, і після цього вже вмикати вищі передачі. Незнаю насправді чи в цьому причина чи ні але колінвал в авто лоп і прийшлося замінювати мотор. Ще раз дякую за пораду.

Місяць тому
Alex333
Alex333

От і я колись робив те ж саме

Місяць тому
Мишаня Скоробогатько
Мишаня Скоробогатько

Скажу так, цей бред про еліпс вкладишів дітям розказуйте. Мотористам розкажіть. За 30 років такої маячні не чув. Пройшло повз мене немало дизельних авто на підприємстві. Не кажіть дурниці. І якщо кажете про удари, то на хх вони наприклад 100%, при їзді 99,999%, тобто однакові. Цей параметр тільки розказують, але ніхто не може доказати це.

Місяць тому
Мишаня Скоробогатько
Мишаня Скоробогатько

@Alex333 Ви як і більшість, не можете признати своїх помилок. Хоча й годків немало вже. Поспілкуйтеся з мотористами та проектувальниками двигунів. То може й знань більше буде. Едак з років 5.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Ще раз кажу Вам, як буде -20 випробуйте і здайте на макулатуру ті книжки які писали виробники Москвіча, хреново передертого з BMW

Місяць тому
Мишаня Скоробогатько
Мишаня Скоробогатько

@Alex333 Я чітко можу довести, вашу неправоту, і свої висловлювання я виложив. А тепер доведіть числами та вимірюваннями нагруження шатунів з замірами. Про які ви так довго розказували. Сказати та не довести, це парафія балаболів. Інженери все можуть свої вимірювання доказати. Я можу послухати і при +5 як працює двигун. І це нічого не говорить про вашу думку. Є теорія та дійсність. Ваша думка - теорія.

Місяць тому
Alex333
Alex333

А Ви як буде мороз спробуйте порівняти звук на холостих з навантаженням і без його, тоді і розкажете який я не правий

Місяць тому
Олексій Якименко
Олексій Якименко

Я повністю з Вами згодний. А що посовітуєте мені якщо моя машина стоїть перед підйомом. Тоді як?

Місяць тому
Alex333
Alex333

На першій передачі виїхати на підйом

Місяць тому
Всеволод Козеровскі
Всеволод Козеровскі

Це інфа для інтелектуалів а не для бидла пролетарського, одноклітинного із інфузорій туфельок. Я і мої колеги інженери роблять, так це ставлять автономку типу Вебасто, чи іншу плюс масло синтетика. На моїх авто (вантажних та легкових) ще з 1992 року стояли ТЕНи вмонтовані в піддони та в систему охолодження двигуна. ТЕНИ були спочатку на 220 VAC, а потім на 36/24 VAC p пониженим живленням для значного подовження ресурсу останніх. Нєхєр придумувати велосипед, йогj вже розумніші від Вас давно придумали.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Звичайно з електрообігрівачами краще, але ж 99% їх не мають

Місяць тому
Vitaliy Petrov
Vitaliy Petrov

Дякую ! Дуже корисна інформація.

Місяць тому
Alexander Disney
Alexander Disney

Дякую за інфу. Вподобайка за українську. Я підписався

Місяць тому
Анатолий Дымар
Анатолий Дымар

Все вірно і добре,навіть лайк за добру справу. Я розумію що тобі бабло рубити, ну навіщо стільки жувати одне і теж саме? 10 хвілин що можливл в 2 ну 3 вкластись.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Подивись сам, скільки народу цікавиться даною темою, а те що можна було скоріше згоден, от тільки в онлайн трансляціях лишнє не повирізаєш

Місяць тому
Вова Водько
Вова Водько

Ауди а4 2.0 тді механика завел мінуту максімум поробила і поїхав на ходу дуже бистро гріється

Місяць тому
СЕРГЕЙ ОРИЩАК
СЕРГЕЙ ОРИЩАК

Що за машина на задньому фоні?

Місяць тому
СЕРГЕЙ ОРИЩАК
СЕРГЕЙ ОРИЩАК

@Alex333 виглядає крупніше чим в рєалі.1.9?

Місяць тому
Alex333
Alex333

VW Passat B8

Місяць тому
машуля тв
машуля тв

Это все бред!!!!для чего тогда прогревочные обороты!!!!???Я грею атмосферный дизель упали прогревочные и поехал по тихоньку один два км без нагрузки 521тыс км пробега прокладка ГБЦ менялась и все ни каких проблем

Місяць тому
машуля тв
машуля тв

@Alex333 я вам что за паста говорю прочитайте внимательно мой комент жаль что сейчас на улице ноль я бы вам показал онлайн как греется

Місяць тому
Alex333
Alex333

Не розповідайте казок про 15 хвилин прогріву в 20 градусний мороз, якщо такі впевнені можемо зробити спор хочаб на 100$, з онлайн-трансляцією і показати два Пасати В8 в моєму дворі, при морозі -20 більше 50 градусів і за годину не нагрівається

Місяць тому
машуля тв
машуля тв

@Alex333 ну у каждого свое мнение и он имеет на него право,всю жизнь грели,может современные моторы и не нуждаются в этом,тогда ответьте для чего прогревочные обороты если греть нельзя?

Місяць тому
машуля тв
машуля тв

@Alex333 низнаю какой у вас мотор что он не греется,в Киеве 4 дня по дрят было минус 21-20 и за 15 минут двигатель прогревается до 60 градусов без всяких утепленей и ТД.и за 12лет почему то не показал кулак дружбы

Місяць тому
Alex333
Alex333

Мова йде за прогрів мотора В МОРОЗИ, коли на місці і за годину мотор не нагрієш. Калатайте далі, доки моторний блок кулак дружби не покаже.

Місяць тому
Владимир Шеренков
Владимир Шеренков

Лайк на продвижение канала

Місяць тому
Владимир Шеренков
Владимир Шеренков

Комментарий в поддержку канала

Місяць тому
Роман Огірко
Роман Огірко

Повне не розуміння механіки. При навантаженні поступальні навантаження на шатунні вкладиші більша.

Місяць тому
Роман Огірко
Роман Огірко

@Alex333 ги 😀. От і порозумілися. Тобто пхати навантажений колінвал потрібно з меншим тиском шатуна ніж у випадку ненавантаженого валу 😂. Ці рекомендації з екології. Ну і навантажений двигун прогрівається швидше

Місяць тому
Alex333
Alex333

У Вас повне нерозуміння

Місяць тому
Владимир Кучеренко
Владимир Кучеренко

Ребята !Мы не прогреваем двигатель!А запускаем масло с поддона в систему смазки двигателя !После запуска двигателя обратите внимание на давление масла .При запуске двигателя греем масло и стабилезируем давление масла в двигателе . А в приколы ,что можно ездить без смазки я не верю.

Місяць тому
Владимир Кучеренко
Владимир Кучеренко

@Alex333 у меня тоже рекомендации конструкторов двигателя фольца ,так шо каждому свое, Вы так а я так ,в конечном итоге нужен результат,то есть долговечность работы двигателя. Без обиды, желаю счастливой дороги ,ни жезла ни гвоздя!

Місяць тому
Alex333
Alex333

Якщо рекомендації виробників тобі приколи, то задумайся краще про свою невиправдану самовпевненість

Місяць тому
Александр Матвийчук
Александр Матвийчук

Всем привет не знаю не експерт но езжу уже более 25 лет не знаю как ездят в германии там небыл но мотресурс зависит од масла которое залито ож фильтров и топлива все авто ктороые были а их было не мало все грел и не только грел а когда стоиш на рынке и сам замерзаешь то греешь авто до робочей темературы и дизель в том числе и калатет он на месте пока сам не нагреюсь пример мерседес вито 2001 год 2.2 cdi 800000 продал и люди довольны катаются киа карнивал 2008 год 2.9 crdi 670000 продал и человек катается до етой поры такчто каждомусваё сечас уже втрой кди 1.6 tdi правда второй с вебасто

Місяць тому
Александр Матвийчук
Александр Матвийчук

@Alex333 да да я понял очом идёт реч спасибо вам большое с миру по нитке голому рубаха кажлый ммеет какойто опыт хорошо что люди делятся сваим опытом

Місяць тому
Alex333
Alex333

Мова йде про мінімізацію ризиків пошкодження мотора в сильний мороз, рано чи пізно Ви зрозумієте, а можливо і на власному досвіді переконаєтесь

Місяць тому
Леонид Новиков
Леонид Новиков

говори на русском, не мучайся))

Місяць тому
Alex333
Alex333

Не раніше ніж над Кремлем встановлять український прапор

Місяць тому
Александр Козик
Александр Козик

Всё правильно. Бензин также надо, главное не давать нагрузку и большие обороты и всё будет нормально. Мотор быстрее прогреется, расход в итоге меньше и времени меньше потеряете.

Місяць тому
Володимир Антонюк
Володимир Антонюк

Майстер ламайстер.холодне масло насос не так гоне.

Місяць тому
Володимир Антонюк
Володимир Антонюк

@Alex333 клапан скидаэ надлишковий тиск а не зовс1м не подаэ масло а коли масло густе то й тиск б1льший.Значить 1 змаска краща.

Місяць тому
Alex333
Alex333

В насосі навіть клапан спеціальний є, що надлишковий тиск скидає. Отож при густому маслі насос не качає, працює. сам на себе

Місяць тому
Олег Кисилевич
Олег Кисилевич

На українській, круто!

Місяць тому
Мирослав Первак
Мирослав Первак

Не знаю, я завжди прогріваю дизель. Я помітив, що при заведенні двигуна в більше як -10, оберти завжди високі, і по мірі своєї роботи, обороти падають, і саме тоді, коли обороти стають в нормальний режим, тоді починаю їхати і експлуатувати авто на не дуже високих обертах. Більш того скажу. Морське судно, там двигун набагато більший, і по стандарту там завжди підігрівається масло і перед запуском двигуна завжди робиться «вільний оберт» і після цього його запускають. Правда двигун судна і авто це дві величезні різниці....

Місяць тому
Валерий Зиновьев
Валерий Зиновьев

ДНР. это легко запомнить. :)

Місяць тому
Игорь Сухоруков
Игорь Сухоруков

Ну, спорить не буду, Але мое бачення таке, крутящий момент коленвала и биение шатунов при нагрузке увеличивается , це як при заводкi холодного двыгуна не вижать счеплення , е 4 такта и шоб iх зробить i шо легше ? Без навантаження Чи з навантаженням , i до речi тепловi зазори нi куди не подiлись , прогрiв рiзних моторiв це не довести двигун до якись температурних показникiв, а дати можливостi мастилу почати робить свое дiло, а у ЕС iм байдуже до Ваших грошей, там на першому мiсцi екологiя) якось так)

Місяць тому
Alex333
Alex333

А ви краще дочекайтесь морозів і послухайте коли двигун клацає голосніше, під навантаженням чи без його

Місяць тому
Ельдо Ельдо
Ельдо Ельдо

Чоловіче, ЦЕ вже минуле сторіччя. Постав на авто електропідігрів двигуна і салону та не парся. Вся Канада, Норвегія, Фінляндія ТАК їзде.

Місяць тому
Ельдо Ельдо
Ельдо Ельдо

@Alex333 не потрібно ніякої автономки, ціна питання зовсім невелика,в інтернеті маса відео...

Місяць тому
Alex333
Alex333

Звичайно краще з автономкою, але 99% автомобілів такою опцією не обладнані

Місяць тому
Andrey Kashew
Andrey Kashew

запустил ДВС и поехал на малых оборотах

Місяць тому
latinokonopelko
latinokonopelko

Вік живи , вік вчись. Я , доречі, через нестачу часу не грію, але і звиздюлєй на холодний двигун не даю. А коли двигун гарячий то мотор кручу не жалію. Краще більше заправити ніж їздити в натяжку.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Коли мотор хоч трохи теплий, жодних проблем в холостому ходу нема

Місяць тому
Dmitrij Akhatov
Dmitrij Akhatov

Щоб двигун довше Вам прослужив, німці, кажуть, що треба на світлофорі коли червоне світло, виходити з авто і продувати вихлопну трубу, тоді всі нагари добряче виходять. А взагалі авто і придумане для того щоб в будь-яку пору року сів та поїхав хоч прогріту (бо прогріваємо салон а не двигун, бо срака мерзне) хоч не прогріту, якщо срака алюмінієва, тимпаче у 21-му сторіччі.

Місяць тому
Alex333
Alex333

Моя порада не для звичайних ситуацій, а для прогріву двигуна в сильні морози. Якби ви хоч раз в житті побачили, як під час прогріву салону застукав двигун і під машиною з‘явилася калюжа мастила, свою дуку точно змінили б.

Місяць тому
Валентин Рудзіньский
Валентин Рудзіньский

Сейчас уже не те масла, что в жигули заливали 5 минут прогрева и вперед, ни гвоздя ни жезла. Всем удачи

Місяць тому
ЮРИЙ БОРИСПОЛЬСКИЙ
ЮРИЙ БОРИСПОЛЬСКИЙ

А вы где-то дизельный жигуль видели?

23 дні тому
Urij Rudenko
Urij Rudenko

Дятел,не едет в мороз это лучший способ и попала сохранить авто,☹️

Місяць тому
Alexandеr UA
Alexandеr UA

Завжди прогрівал і зрозумів що я дурак

Місяць тому
Samsung A10
Samsung A10

Це тільки зараз зрозумів ?

Місяць тому
Alexandеr UA
Alexandеr UA

У вас на пассаті ремонтували чи замінювали DSG?

Місяць тому
Олег Осипенко
Олег Осипенко

D N R

Місяць тому
Виталя Сухенко
Виталя Сухенко

Скажи це Якутам це раз,а за еліпс...там такий туман від масла

Місяць тому
Grek
Grek

Надо учесть на каком они масле ездят а ездят они 30 000т а на нашем говне надо 5-7 000т

Місяць тому
АРТЕМ САМУСЕНКО
АРТЕМ САМУСЕНКО

Нахрен ця піздьош німці за екологію бояться із за чого вони і не гріють мотор, у мене один умнік всю зіму тоже негрів дізель, в ітоге лопнув колінвал, при розборі моторісти йому сказали грів чи не грів мотор, на що він відповів що не прогрівав, у мене опель астра h, і я прогрівав мотор пока покрив і попив каву, а потім потихеньку починаю двигаться, тим паче поки ви пьєте каву та курите мотор в мороз прогрівається 25-30 градусів, і потім можете спокойно починати двіженіє, ясно діло що не до отсечкі, у мене дізель 1.3 і робег 350.000,і проблем нема, і я тоже хоть 5 хвилин но прогріваю

Місяць тому

Далі

ИНСТАСАМКА ПРОТИВ ВСЕХ

1:1:21

ИНСТАСАМКА ПРОТИВ ВСЕХ

Кузьма

Переглядів 2 млн

Golos

3:05

Golos

Egor Kreed - Topic

Переглядів 1,9 млн

Гріти чи не гріти автомобільний двигун взимку

03:02

Імпорт в Україну Nissan Qashqai з Данії

16:24

490,000km.для VW Passat-B8 2,0D DSG6 це вирок? #Alex333

35:35

ИНСТАСАМКА ПРОТИВ ВСЕХ

1:1:21

ИНСТАСАМКА ПРОТИВ ВСЕХ

Кузьма

Переглядів 2 млн

Golos

3:05

Golos

Egor Kreed - Topic

Переглядів 1,9 млн

Разобрал GAC GS8 - Китайское ведро за 2.5 ляма или машина?!

22:36

Купил редкий LANCER EVO

30:46

Купил редкий LANCER EVO

Жизнь Синдиката

Переглядів 3,1 млн