Перше інтерв’ю за 7 років - Ані Лорак припустила, хто її замовив

  • Опубліковано 8 днів тому

    ЖВЛ

    Співачка Ані Лорак в ексклюзивному інтерв'ю ЖВЛ зізналася, чи вважає свої виступи в Росії зрадою та припустила, хто її "замовив" в Україні. Подробиці - у матеріалі.

Tanya Zhadan
Tanya Zhadan

Ані. яка заздрість. Ти не подумала що ти зрадила свою країну. Ти подумай. Не викручуйся. як. Сама у всьому виновата. Знаєш прекрасно. Ти підтримуєш. Не Україну. Ні. Поваги немає до тебе.

24 хвилини тому
FLEX Channel
FLEX Channel

Пускай едет обратно в Расею предательница!!!

30 хвилин тому
I.D.
I.D.

лицемірка яка. жах.

32 хвилини тому
Lola Bonna
Lola Bonna

не относилась негативно к Ани Лорак до этого интервью. Ощущение, что в Росии доходы упали и вернулась в Украину не ради творчества, а чисто бабло срубить. 7 лет ложила она на своих фанов в Украине... ну такое...

Годину тому
Kateryna L.
Kateryna L.

Зрадницею була, зрадницею і залишиться!!! І не треба ля-ля про те що її замовили, люди не такі вже тупі як ви думаєте

Годину тому
Valeryevna
Valeryevna

Так нічого і не відповіла прямо на поставлені питання! Бо знає, що відповідь би не сподобалася нікому

2 години тому
наталія соболь
наталія соболь

Навіщо взагалі брати інтерв'ю у зрадниця? Коли ворог вбиває на твоїй землі , а вона співає йому і сміється ще й дякує їм...що це як не зрада? Не брали сім років інтерв'ю, то і не треба було взагалі.

2 години тому
Tanja Petrova
Tanja Petrova

Після скандалу з Меладзе напевно у Москві не затишно стало. Як не крути своєю серед чужих не станеш. Відчуваю що скоро в 95 кварталі виступить.

2 години тому
Ольга Григоренко
Ольга Григоренко

Большая умничка! Сильный духом человек! Удачи тебе! Любви! Истинные украинцы тебя любят, гордятся тобой!

4 години тому
Ника Таш
Ника Таш

Чути від 43-річної жінки «Я хочу быть просто девочкой» настроює слухача на подальший неадекват. Як на мене, концерт на честь працівника ВС Росії в той час - явний перебір і справа не в тому чи гастролює вона. А щодо своєї позиції, то вона її завжди озвучувала і тоді і зараз: «Я -виконавиця і хочу бути поза політикою». То військові дії на Сході в той час були політикою чи небезпекою національного масштабу?

5 годин тому
Марта Працьовита
Марта Працьовита

Зрадниця!!! Як тільки все більш- менш стихло, повертається ніби нічого і не було Поваги до таких людей 0

5 годин тому
Леди Романова
Леди Романова

Каролина, мы тебя любим и ждём. И без этих «оправдательных» интервью! Всем и так понятно, что это заказ конкретно на одну певицу! Все остальные (Монатик, Дорофеева, Каменских, Марув, Барских и этот список можно долго продолжать) - спокойно ездят 7 лет в РФ и ни одного вопроса про зраду! Почему?! Вопрос риторический. Всё ясно - заказ прямой на Каролину. И многие понимают чей заказ :) Не бывает дыма без огня! И просто так имя этой «певицы» здесь бы не писали, если бы она была не при чем ;) Ждём тур по Украине и шоу в Киеве♥️ Будьте добрее! Не нравится артист - можно не смотреть и не слушать. Пусть у людей будет выбор на чей концерт пойти.

6 годин тому
MELEKSENKO
MELEKSENKO

Музика - вона для всіх. Багато наших українських артистів їздили і виступали за кордоном, і в тій самій Росії . Але на Ані Лорак накинулися найбільше. Цікаво подивитись на цих людей, які так заядло коментують про "зраду" артистки . Та більшість тих, хто голосно кричать які вони ПАТРІОТИ - піджимають свого хвоста при найменшому натиску. Не вона ж планувала війну, не вона відправляла війська і техніку. Вона просто робила свою роботу, як і кожен з нас. "Патріоти " - чого ж ви тоді на заробітки їздите до Польщі , Чехії і тд... Чого не сидите в Україні ?

7 годин тому
Наталья Борисенко
Наталья Борисенко

политика

7 годин тому
Богданна Бебих
Богданна Бебих

Як вона класно відвертілась від прямих питань і на жодне з них не дала відповіді, а тепер говорить, що «ну от ви розумієте я виступала в Росії коли був конфлікт між нею та Україною і я просто в повному шоці чому мене ніхто не підтримав, а всі на мене накинулись», тобто вона вважає, що вона собі і далі мала виступати у Росії і в Україні публіка мала підтримувати її за це. Просто браво, Кароліна, якби всі слідували вашому прикладу, то на жаль від нас би вже нічого не залишилось

7 годин тому
Miru Mir
Miru Mir

Потап с Настей молодцы. Везде выступают. Все довольны.... И не только они! ...

7 годин тому
Галина Константинова
Галина Константинова

Продажние не бывают улюблени!!!!

7 годин тому
Любомир Білас
Любомир Білас

Ну все ясно з нею..... Там просто треба було запитати Крим це Україна щоб вона тоді говорила.....сепарка ....в Україні точно не буде співати

8 годин тому
Larisa Zaradyuk
Larisa Zaradyuk

Не щира посмішка, посмішка зрадниці

8 годин тому
Jan 1989 YAREMENKO
Jan 1989 YAREMENKO

Бред.....місця їй мало....заказали...

10 годин тому
Оксана Вереск
Оксана Вереск

Какая она стала мудрою женщиною.И красавица неимоверная.

13 годин тому
Y M
Y M

продажня!

13 годин тому
Y M
Y M

Зовсім не дивує поведінка людини яку кинула свого часу рідна мати, чого ви чекаєте, вона по трупах ходить бо нічого святого не має!

13 годин тому
Ирина Головачук
Ирина Головачук

А я замітила відколи на екранах появились "шльопки" то кудись ділась Вера, Лобода, Лорак. Вже шльопки нахапались грошенят то зависть зменшилась.

13 годин тому
Ирина Головачук
Ирина Головачук

Пів україни їздить в москву на заробітки, вона така сама заробітчанка. У мене в селі 50 чоловік туди їздить, 20 в польщу, 20 ч італію, 10 в ізраїлі, і 10 в німеччині, 2 дівчини вийшли заміж в туреччину. І т.д. молодець що гроші везе додому україну!

14 годин тому
Lyiza*** **
Lyiza*** **

От якраз вона точно не везе гроші в Україну 🤣

5 годин тому
Михайло Андріяш
Михайло Андріяш

обожнюю Ані Лорак Кароліна для мене - все Навіть, якщо весь світ відвернеться, я завжди буду поруч та підтримувати всім серцем!

14 годин тому
SANIA SYSHCHENKO
SANIA SYSHCHENKO

Фу,пошло,низко и мелко.

14 годин тому
Арина Юрина
Арина Юрина

Все здесь такие злые, кошмар. Мне она симпатична. Явно здесь никто не разбирался в деталях того, что произошло. Интервъю - действительно сплошная нарезка. Приятным его не назовешь.

16 годин тому
Svitlana Prodashchuk
Svitlana Prodashchuk

Позорно слушать ее обьяснения! Не понимаю на что она рассчитывала - что будет петь и Вашим и нашим?))) В Рассее популярность угасает так она уже веночек надела и на украинском запела. Из Украины вон и с глаз долой!

16 годин тому
Оксана Шуплат
Оксана Шуплат

Інтерв ю не було. Це якась ахінея! А Кароліна пішла туди ,де більше платятьБі до фені йій наша Украйіна Що раніше ,що зараз. А пішла співати з Украйіни ,бо йій було місця мало.То чому ти не співаєш в Америці Європі ,Канаді? А слабо?Це все сумно і гидко.

16 годин тому
Мишель
Мишель

Стала искусственной, фальшивой...Твой брат погиб в Афганистане...и если бы узнал, что ты поёшь в стране, которая воюет и убивает украинцев...явно не одобрил этого...как и большинство украинцев...Пой в рассеи....в Украине тебя давно НЕ ЖДУТ!!!!!!!!!!!!

17 годин тому
Ольга Плутенко
Ольга Плутенко

Вот такая человеческая слава, сегодня на руках будут носить, а завтра затопчут.

17 годин тому
Вася Писар
Вася Писар

Не потрібно робити із себе жертву і давити на жаль!!!

17 годин тому
Galina Grib
Galina Grib

Крутая певица, красивая женщина, сильная личность, хороший человек!!!) Удачи ей во всем!!!

17 годин тому
ИЛОНА
ИЛОНА

Какие у нас жестокие люди… ужас ! Каролина умничка! Она номер один и некоторым ещё очень и очень далеко до неё !!!! Где ей выступать только ей решать , а не жить под чью-то диктовку ! ❤️

18 годин тому
Генадий Покуль
Генадий Покуль

Молчала бы и дальше. Когда получила награду в РФ, в 14 році могла бы поднять её и сказать, дякую Украине. Но она мелкая и трусливая.

19 годин тому
Ольга Ольга
Ольга Ольга

Воно якесь на голову слабе, ніби дійсно само вірить в те що меле отим жаб'ячим ротякою.

19 годин тому
Olga Kisik
Olga Kisik

Любила колись цю артистку , поки вона не зрадила Україну... Фу ..Зараз гидко дивитись на неї... Наші чоловіки помирають захищаючи Україну , а вона ворогу співає...

19 годин тому
Божий одуванчик
Божий одуванчик

Ані бажаю вам щастя.

19 годин тому
Виктория Юрса
Виктория Юрса

Неприятная тут Каролина. Раньше очень нравилась... А сейчас совершенно другой человек. Хоть и в инстаграме на фото потрясающе выглядит. А вот творчество вообще не цепляет ее последние лет 5-7, ни одной песни не помню... и слушать ее неприятно в этом интервью, к сожалению

20 годин тому
NATALIA HAVRILIUK
NATALIA HAVRILIUK

Кароліна дійсно талановита співачка, за проникливі виконання її дуже сильно полюбили земляки. А чим більша любов і надія на людину, тим більше розчарування. Не можна за сім років нагадатись раптом. А ще не можна вдавати з себе таку наївну і навіть дурочку. Образа українського народу можливо мине коли вона публічну назве Росію агресором і винуватицею смерті стількох невинних , не можна і нашим і вашим. Вибачитись перед українським народом теж потрібно а не приїжжати щоб звинувачувати когось. Позорне інтерв'ю...

20 годин тому
Катя Мироненко
Катя Мироненко

Жодного доброго коменту не побачила. А мені Ані Лорак сподобалась, приємна людина. Вона як людина з адекватною психікою та логікою обрала їхати туди, де її люблять і там проводити концерти, а не там, де її не чекають, хейтять і сруть. Це логічно, немає на що тут ображатись і гівном поливати.

20 годин тому
Ирина Федоренко
Ирина Федоренко

Такое ощущение,что это интервью сделали,чтоб она типа смогла в Украине опять зарабатывать. Там она уже никому не нужна. Для меня она предатель! Деньги для нее превыше всего

20 годин тому
Євгеній Васильович
Євгеній Васильович

Ой,дійсно жертви тягне маску😠

21 годину тому
Юлия Магомедова
Юлия Магомедова

Черти что.Не нужно было позориться,Каролина.Здесь ты не нужна давно никому.Тебя все воспринимают как предательницу.

22 години тому
Галинка Гичка
Галинка Гичка

У 2014 вона зробила свій вибір, і не на користь України. Вона так ображається, що її ніхто не підтримав, але - де її підтримка для українців у цей складний час? За 8 років так і не засудила російську агресію.

23 години тому
Дмитрий Ducky
Дмитрий Ducky

Грёбаный стыд...

23 години тому
Виктория Колпакова
Виктория Колпакова

« я дерево любви , я птица с крыльями , я девочка …» вот и все интервью Лорак

День тому
Goliaf Goliaf
Goliaf Goliaf

лорак так и не поняла, что предателей не любят нигде. Ты не дерево любви, ты колода обыкновенная. Видать совсем у тебя плохо раз решилась на такую подлость. просто в голове не укладывается, а с чего вдруг ты хочешь петь для людей? то есть до этого были не люди? И 1+1 вам совет, не отбеливайте репутацию таких вот певичек.

День тому
Andrey G
Andrey G

Что же вы все так накинулись на неё? Вы вообще думаете, что пишете? Выбрала мол выгоду свою, чужого зрителя, славы захотелось больше и т.п. Лично вам она Что плохого сделала? Тоже мне патриоты самоназванные. Вы забыли, как ходили голосовать за президента мошенника, который свой Рошен обещал продать и не сдержал слово? Вы забыли, что все это время жили в стране, президент которой в России делал бабки и ни разу не отказался от своего бизнеса в Липецке?? Где патриотизм?? Это же страна агрессор! Вы забыли, как вас власть все это время тупо использует? Куда уходят ваши кровью и потом заработанные деньги? Куда идут налоги? Почему эта хунта разбогатела ещё больше на войне? Почему продолжают вести бизнес с Россией, патриоты якобы? Почему 95 квартал транслирует свои проекты на российских каналах до сих пор? Вы ходите на их концерты, слушаете их гнилые шуточки про рашку и т.п и тупицы понять никак не можете, что ржут эти комики именно с вас!! А вы отдаете свои бабки и идёте на их концерты смеяться над самим собой. Что же вы такие ид....ты?? Вас имеет уже очередная власть, а вы ведетесь на информационный вброс про Ани Лорак. Задумайтесь лучше о том, при какой "патриотической" власти вы живёте!

День тому
Леди Романова
Леди Романова

100%!!!!!! А зрадниця только Каролина!

7 годин тому
Юрий Харитонов
Юрий Харитонов

Не ДАЁТ УКРАИНЕ , к чему бы ЭТО?

День тому
Лана Бондаренко
Лана Бондаренко

Не потрібна! Аж ніяк.

День тому
Анна Дмитриева
Анна Дмитриева

Проросійські зустрінуть з оваціями,щоб насолити проукраїнцям,а проукраїнським вона і нафіг не потрібна. Меле таке,що й на голову не напнеш. Тієї Нашої співачки вже не існує. Це моя позиція.

День тому
Лана Бондаренко
Лана Бондаренко

І хто замовив? Ваше відео замовлено. Не знімайте брехні. Соромно.

День тому
Лана Бондаренко
Лана Бондаренко

Не потрібна вона тут! Кожне слово БРЕХНЯ!

День тому
Лана Бондаренко
Лана Бондаренко

Брехня! Вона фальшива була і є!

День тому
Asiia Krass
Asiia Krass

"Я вам потрібна. А ви потрібні мені" яка зухвалість у кожному слові та реченні. Я дуже сподіваюся, що у 2022 вона зрозуміє, що втратила любов народу своєї Батьківщини.

День тому
Юлія Максімова
Юлія Максімова

Она сама себя заказала)))

День тому
Юлія Максімова
Юлія Максімова

Из гордости за нее по итогу это превратилось в печаль печальную и разочарование

День тому
Olga Kolotova
Olga Kolotova

Хорошее интервью, ничего лишнего. Кто завидовал, многие и так знают. Лорак повзрослела и стала говорить правду, а не как раньше глотать обиды и молчать 👏👏👏 Браво!

День тому
Лина Слюсарь
Лина Слюсарь

де громадянська позиція?...хіба можна виступати в країні, яка веде проти твоєї війну? як?.як?як?..багато запитань, але мало відповідей...

День тому
Kvitka Margaritka89
Kvitka Margaritka89

Жах.... а я її любила колись.

День тому
Luda Sarhan
Luda Sarhan

Що вона говорить

День тому
Luda Sarhan
Luda Sarhan

Просто нонсенс

День тому
Анна-Марія Федишин
Анна-Марія Федишин

"Мені стало так тісно в Україні, мені так потрібен був світ". Так потрібен був світ нашій Ані, що вона застрягла в Русском Мірє на 7 років. Хтось серйозно купиться на ці казки? Ця "пташка любві, яка хоче розкрити крила" ще й ображається "до сліз", що за неї ніхто не заступився. Ну коли ти не стаєш на захист України, в той час коли Росія розв'язує проти неї війну (яка триває дотепер), то напевно українці будуть робити так само. Надіюся ця пташка зможе знову розправити свої крила і звалити з нашої землі до себе додому.

День тому
Милада Вебер
Милада Вебер

Тiна Кароль стоїть

День тому
Ирина Яковлева
Ирина Яковлева

Винні всі крім Ані Лорак. Не підтримали. А хлопці в окопах теж чекали підтримку від української пташки, та мабуть не судилося? Вся суть в тому, що дійсно зірки її рангу не можуть бути аполітичними. Вона повинна була гарно подумати як зберегти рівновагу і можливо вона б всиділа однією дупою на двох стільцях. Чесно кажучи не маю місця в серці для неї. Але й камінням шбурляти не буду. Вона мені чужа.

День тому
Елена Герасименко
Елена Герасименко

Ставлю дизлайк, всё вырезано из контекста. Это не интервью Лорак, это интервью журналистов.

День тому
Людмила
Людмила

Ти дівчинка?! Твоя місія косити бабло! За вчинки треба відповідати! А діти , цвіт України, стояли на майдані і зараз боронят нас!

День тому
Lidiya Astafurova
Lidiya Astafurova

Що вирішила залізти назад на Україну?! Хай вже запроданка сидить в Ращі

День тому
Татьяна Козакова
Татьяна Козакова

Противно слушать. " Никто меня не защитил, никто не стал на мою сторону". А ты почему не защитила Украину, когда оттяпалии целый полуостров и убивали наших людей? Как сторовиться на твою сторону, если ты на вражеской стороне? Такое впечатление, что человек вообще не понимает, что происходит, где-то летает в облаках это "дерево любви". Это интервью! Лучше бы она молчала.

День тому
Семья Гуськовых
Семья Гуськовых

Ну не нравится вам Каролина, не слушайте, не ходите на её концерты!!!! Дайте нам слушать её, кому нравится!!! Нет же, надо набежать, обгадить, с политикой смешать!!! Достали уже своими комментами!!!

День тому
Elena Serdyuk
Elena Serdyuk

Навіщо їй взагалі дали слово? Кому вона в Україні потрібна? Якщо вона і пташка - то тільки курка. Птахофабрика - це її місце. "Політична замова," "приймати участь у грі немає часу" - позиція продажної істоти. Вона "постраждала" - це піпець. Порівнює себе з лікарями - взагалі наглість. І говорити про те, що вона нам потрібна - це смішно. Пройшов час бездарностей в Україні - зараз дійсно відкрилася купа нових талантів, які ще й люблять свою країну! Ось вони нам потрібні, а цей Куєк - ні!

День тому
Franco Cabernet
Franco Cabernet

Можливо вона смс меладзе і Кіркорова все вирішиться

День тому
Этика
Этика

Бідна жінка дорвалася до силікону і тепер поширює розпусту по Землі!

День тому
Paulina P
Paulina P

Анька, почитала комменты? Теперь спокойно можешь и в Крым приезжать. Ничего не изменится.

День тому
Hanna M Kit
Hanna M Kit

Дерева розумніші ніж ось це дерево любові. Залишайся на Расєє, там на коліна падай Путіну, ручки цілуй, а про Україну забуть так як забула в 2014.

День тому
lev mykyta
lev mykyta

Піти на її, і їй подібним, концерт - Це себе і свою країну не поважати.

День тому
Валентин Шпачинский
Валентин Шпачинский

Кароліна чемодан,вокзал,рашка,лети пташка.

День тому
Vykol Vlog
Vykol Vlog

З інтерв,ю видно,що маніпулює і все прекрасно розуміє.Подвійні стандарти,на грані істерики їй не вдалось приховати. Смішно і сумно .Пташка,крила......дівчинка у 40 років.

День тому
Полина и Валерия КУЩ
Полина и Валерия КУЩ

Дуже мудро.... Дуже.... Молодчинка ❗🤗💕💕💕

День тому
Євген Скрипка
Євген Скрипка

Сподіваюсь і останнє...

День тому
Елена Данильченко
Елена Данильченко

Вона не тяпнула перед інтерв,ю? Дурни якись усмішки...не дуже розумна, так нічого і не поняла.

День тому
Bereza Kola
Bereza Kola

Пусто.жаль.

День тому
Артем Артем
Артем Артем

Быстро перевернулась

День тому
Татьяна Коваль
Татьяна Коваль

Фу, противно слухати

День тому
Michael Kutsik
Michael Kutsik

ПРО ДЕРЕВО ЛЮБОВІ ЦЕ ВЖЕ МОЛОДЕЦЬ ТРИМАЙСЯ МУДРО І ЗАВЖДИ ДОСТОЙНО..

День тому
Michael Kutsik
Michael Kutsik

АНЧИКА ДО МЕНЕ НЕХАЙ ЗАСПІВАЕ ПИСНЮ = СЛОВА ГАРНІ І ДУЖЕ ДОТОРКЛЕВІ НА УКРАЇНСКІЙ МОВІ ІЇ НАВІДЬ І ГОЛОС ПОІНАКШОМУ ДОДАСТСЯ..

День тому
Ольга Шахова
Ольга Шахова

Анни молодец.

День тому
Нет Нет
Нет Нет

Померла,так померла.

День тому
Инна Остапенко
Инна Остапенко

Лорак ты лучшая!!!!!! 💗💕😍😘💗💕😍😘💗💕😍😘

День тому
Anna Eliz Klacsanzka
Anna Eliz Klacsanzka

Не змінить. Якщо б вибачилась, то може.

День тому
Марія Чудовська
Марія Чудовська

Лорак, кума Кіркорова, яка виступає на всих їх пропагандиських концертах, ніколи вже своєю тут не буде! Хай шукає винних у дзеркалі!

День тому
Афродита Олимп
Афродита Олимп

Н-да от куда сколько злости в "людях"??? Так и хочется написать "Сходите в туалет избавьтесь от внутреннего дерьм@ ,облегчите душу, если она есть конечно" 🤔🥺

День тому
Hanna Rudnieva
Hanna Rudnieva

Ха-ха...аж смішно. Кому це заходить? Саме країна агрессор стала місцем для крил? Чомусь я свого сина не відвезла в Динамо Москва, хоча його дуже чекали саме в ті самі часи. В бідна Лорак не знайшла іншої держави. В Білорусі теж є концертні майданчики і в інших країнах. Якісь ліві відмазки зрадниці

День тому

Далі

Жена олигарха | Серия 1

25:49

Жена олигарха | Серия 1

СТС

Переглядів 1,3 млн

Антон Поляков. Кто отдал приказ

13:14

Антон Поляков. Кто отдал приказ

Анатолий Шарий

Переглядів 785 тис.

8 ЛАЙФХАКОВ ОТ GOLDENBURST !)

8:18

8 ЛАЙФХАКОВ ОТ GOLDENBURST !)

GoldenBurst

Переглядів 816 тис.

Ани Лорак - Шоу "ДИВА" | LIVE | СК "Олимпийский"

2:09:11

Антон Поляков. Кто отдал приказ

13:14

Антон Поляков. Кто отдал приказ

Анатолий Шарий

Переглядів 785 тис.

8 ЛАЙФХАКОВ ОТ GOLDENBURST !)

8:18

8 ЛАЙФХАКОВ ОТ GOLDENBURST !)

GoldenBurst

Переглядів 816 тис.