Occupied Coal for Our Money: Medvedchuk's Recordings 3 /// Our Money №352 (2021.05.31)

  • BIHUS info

    Coal contracts and negotiations with the occupation authorities... what does the third part of Medvedchuk's recordings hide? With the beginning of the war, part of the Ukrainian coal came under the control of the occupation force. And while the government assured that Ukraine would not buy coal from the militants, Medvedchuk was already negotiating it. How did Putin's associate persuade the Kremlin to blackmail Ukraine, and the SBU to carry cash to the militants? Watch the third part of the Medvedchuk's Recordings series to find out.

BIHUS info
BIHUS info

Перша частина "Прослушки Медведчука": https://youtu.be/VZJG_RKktBQ Друга частина "Прослушки Медведчука": https://youtu.be/qoWeJPiF5us Третя частина "Прослушки Медведчука": https://youtu.be/WCHlr2-AzSw Будемо дуже вдячні за підтримку команди: https://donate.bihus.info/ Або на Патреоні: https://www.patreon.com/bihusinfo ❤️ Обирай футболки, маски, чохли - в нашому магазині мерчу: https://hypetube.net/blogger/bihus-info

11 днів тому
vasyl skrypnyk
vasyl skrypnyk

@arsen ilch суддя Ярослава Гудзенко рівнеського суду віддала дизильну трубу Прикарпатзахідтранс, афільваним компаніям медвичука, труба впиралася в Новошахтинський завод нафтопродуктів в роставі який звязаний з медвичуком, пан грановський слідкував за прокачку від пана порошенка, уже на виході труби, і останній замикаючий факт пан порошенко в в кінці своєі каденції указом №430/2018 призидента призначає суддю гудзенко в господарські суди прицюму зробивши довічною судьою, призначення семочка головним сбиушником, порошенком в обхід закону, під час симочка сбу зачищає всіх конкурентів медвичука на дизельному ринку йдуть масовий пресинг проти бізнесу доречі є багато статів про це і тепер деякі бізисмени відсудили у держави гроші за безпредел симочка, є факт покупки тихнічного дизпалива який був не пригодний в трубі і мидвичук дизель продав арміі, хто призначав військових порошенко, суддя і порошенко прямий факт, вся інформація в гугли, прямі факти

7 годин тому
arsen ilch
arsen ilch

@vasyl skrypnyk попробувати можеш

10 годин тому
vasyl skrypnyk
vasyl skrypnyk

@arsen ilch добре тоді ти будеш дальше підтримувати порошенка якщо я тобі наведу факт причепності порошенко того що він був бізнес партнером медвичука і дав йому вирости

15 годин тому
arsen ilch
arsen ilch

@vasyl skrypnyk Так, знаю, і не спорю що на цьому крали) Щодо президента - ймовірно Ющенко. Нп виборах очевидно за Порошенка голосував би, бо не зважаючи на те, що він крав, впринципі, як всі, багато речей, які мене задовольнили були зроблені за його каденції. І про канали я прекрасно знаю кому який належить, але нагадаю, я їх все одно майже не дивлюсь, мені цікавіше почитати, і так, погоджусь ЦПК одне з непоганих джерел, про інші не можу виразити такої ж думки.

19 годин тому
vasyl skrypnyk
vasyl skrypnyk

@arsen ilch ну ось тому у тебе перемішані фейки з правдою, для плчатку почитай хто власники всіх українських каналів, це будуть олігархів, 24 це садового я юи сказав він найобєктивніший томущо на ньому журналісти дозволяють критикувати садового більше нічкий канал і політика каналу не дозволяє собі критикувати власника а на 5 і прямому вони вообше за гетьманна готові з гімном змішати все, так сама як і проросьйські за росію канали, з ютуб платформ найпрозоріші і обєктивні це корупці інфо, хоча у них проскакує заказуха, бігус томущо вони критикують усіх а це найобєктивніше в журналістиці, ценер протидії корупції теж обєктивний і ще вони фінансуються донатами і не фінансуються групами впливу тому вони можуть дозволити собі критикувати усіх, тоді пішли дальше хто найкращий призидент від 1 до 6? І за кого ти би проголосував якби вибори були сьогодні і за кого потим в другому турі зе чи порох ббо фігалісти очивидні? Останє питання якщо слідкуєш за законими чи ти в курсі за закон ,, Площадки яценко,, які були приняті при порошенко і знесиння при зе????

День тому
Serhii Protsenko
Serhii Protsenko

Дивлюся я на все, мені навіть Медведчука трохи і жалко стало, чи що. Бігає людина з піною з рота туди-сюди і скрізь якась підстава

5 годин тому
iFIRLES
iFIRLES

ап

21 годину тому
Emil Vash
Emil Vash

Подяка за величезну пророблену роботу!

День тому
Mischa Minakov
Mischa Minakov

Давай не умничай ведущий!! Говоришь?? Говори!! Зачем вот эти ухмылки нам ещё ваши дибильные??

День тому
Lis lislis
Lis lislis

Спасибо за то, что препарировали жту мерзость. Детали и подробности важны.

День тому
Николай Бойко
Николай Бойко

Здавалося б уже все,Порошенко дно пробив.Але ж ні,ця мерзота продовжує летіти далі.Просто нема слів.Такої цинічної істоти,як цей сивочолий блазень,в світі вже не знайдеш.

2 дні тому
Игорь Милан
Игорь Милан

если эту падоль не посадят....этой страны не будет!!!!старик сталин его бы распял!!!!

2 дні тому
Ирина маленкова
Ирина маленкова

Яке жахіття. А цей зрадник досі не у в'язниці. В такі моменти дуже шкода що в нас аж така демократія,бо таким істотами місце ко кінця життя мусить бути тільки за гратами. Завдяки і йому загинуло стільки наших найкращих хлопців,мирних мешканців і зруйнован Донбас. Цьому може бути виправдання,бо це все робилося заради своїх шкурних інтересів і для того щоб знищити нашу державу. Покидьок. А ще гірше що тодішній Президент Порошенко виявився нічим не краще а враховуючи його посаду то і гірше і приніс не менш лиха ніж Медведчук. Бо як би не його участь то і Медведчук не зміг би зробити стільки всього. Вони обидва повинні понести найсуворіше покарання. І про них як політиків взагалі не треба згадувати,тільки як зрадників.

2 дні тому
Андрей Карпачов
Андрей Карпачов

А можно записать комментарий порошенко и Зеленского по этому поводу?

2 дні тому
Жлоба Нина
Жлоба Нина

А що тобi! коментувати? При Януковиче газ був 0,73 коп, а ти що зробив? Хто вiйну начав? Все ти знав, у нас в Украине свiй газ, а ви що зробили? А совicть? Люди в нищетi, пенсiй стидно???????

2 дні тому
Валера Господынько
Валера Господынько

Интересно сколько телефонных разговоров записано но ни одного разговора с ВВ или с Порохом

2 дні тому
Василь Мельничук
Василь Мельничук

-БАЛАБОЛИ. Кінець який ???

2 дні тому
Vadym Tolochyk
Vadym Tolochyk

Bihus ти (ВИ) круті👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

2 дні тому
Vadym Zayats
Vadym Zayats

Просмотрел все 4 части . Вывод МЕДВЕДЧУК КРАСАВЕЦ

3 дні тому
Tom Yam
Tom Yam

Жах

3 дні тому
Huawei Y6pro
Huawei Y6pro

Боже, це не люди, а моральні уроди. Особливо про звільнення полонених. Це дніще.

3 дні тому
Людмила Андреевна
Людмила Андреевна

Наш любий хетьман і його поплічники.Яка гидота.То хто ж тепер клоун?Що скажете , порохоботи?

3 дні тому
Надя Догаленко
Надя Догаленко

Коли вже видавлять. Цього гнояка з тіла моєї батьківщини

3 дні тому
Levko Savchuk
Levko Savchuk

це жах, людина (Рахман) слухає наскільки легко ці сволочі граються з його долею та здоров'ям заради показухи на камеру. ПОРОШЕНКО тебе теж чекає камера, надіюсь на довічне!!!

3 дні тому
Лилия Селивестрова
Лилия Селивестрова

о переговорах пороха можно судить по факту страну не слил армию укрепил взяв страну в полной жопе вывел ее из кризиса а не утопил шахматы сложный пример но зная результат можно судить о игре

3 дні тому
Людмила Андреевна
Людмила Андреевна

Ви шо, з дуба впали ?

3 дні тому
Bogdan Bish
Bogdan Bish

Ви молодці.ми вас обожнюємо....

3 дні тому
Alex Alex
Alex Alex

Чи не новость ,да все там свой бизнес делают со всех сторон и Порошенко и зеля и все олигархи просто народу поушам ездиют

3 дні тому
Олена Путілова
Олена Путілова

Дякую! Дійсно, робота проведена величезна. Яка ж мерзотна цинічна влада мародера. Підозри ще тоді були (і Слов'янськ, і Іловайськ і Дебальцеве), а тепер просто шалено гидко.

3 дні тому
Гена Іванов
Гена Іванов

Самое страшное что раскрывают эти пленки, это предательство президента Порошенко перед военнослужащими.Этому нет оправдания, нет прощения !

4 дні тому
Dmitriy Miroshnik
Dmitriy Miroshnik

"Але ця історія із тих, котрі не про результат, а про процес" - капец ви виродки

4 дні тому
Кристина Кравченко
Кристина Кравченко

Теперь понятно почему Порошенко позвал Медведчука в политику и дал ему мандант депутата.

4 дні тому
Сергей Зайковский (Krolikvtanke)
Сергей Зайковский (Krolikvtanke)

бігус, ви самі боти - чиє бабло відапрацьовуєте?

4 дні тому
Fedir Kushmeliuk
Fedir Kushmeliuk

Дякую за вашу працю

4 дні тому
Kirill Oleynik
Kirill Oleynik

Где взять футболку как у Бигуса?

4 дні тому
Tuatara
Tuatara

В цих плівках бракує розмов Медведчука із "головним". Є стійке враження, що подекуди там були якісь сірі схеми, але компромату на зрадницьку зраду Порошенка було замало, і вирішили топити його у лайні Медведчука. Відсутність чітких фактів підмінюється сарказмом та якимись натяками. Нав'язування своїх висновків за браком фактів - це дуже далеко від справжньої журналістики, більше схоже на якусь заказуху. Але загалом тему Медведчука розкрито непогано, це добре.

4 дні тому
Tuatara
Tuatara

Можна в дусі цього розслідування написати декілька фактів і про самого Бігуса: працював у медіа-группі РИА Новости (нині россійська державна медіа-компанія "Россия сегодня"), на проросійських телеканалах ZIK та КРТ, у проросійському виданні "Сегодня". Знаходиться у базі Миротворця за «маніпулювання суспільно значущою інформацією та поширення завідомо неправдивої інформації». Брат дружини — підполковник ФСБ Андрій Соболєв. Цвичайно, це трішечки маніпуляція, але саме цим, здається, тут і займаються.

4 дні тому
oleg ua
oleg ua

Спасибо за работу

4 дні тому
Оксана
Оксана

чому в бігуса так бігають очі? і ця позірна театральність...

4 дні тому
Артём А
Артём А

Тепер питання: Що як ми одностайно перестанемо платити за енергоресурси які збагачують покидьків?

4 дні тому
794 1128
794 1128

От би ще розмови Медведчука з українськими політиками, з тим же "головним", послухати...

4 дні тому
Катя Киевлянка
Катя Киевлянка

После этих прослушиваний Метверчук Потрошенко Сколько эти п**арасы наших хлопців положили в землю,ада нема,але іх діти будуть нести карму яку вони унаслідують від батьків,все життя знати що живуть на гроші на крові,кожєн Українець буде в очі казать ти платиш за якусь річ смертю Українця

4 дні тому
ХанаНамити💤
ХанаНамити💤

Сколько мы будем поить, кормить эту бездарную власть? Бездарные суды, полицию, депутатов? На сколько нас хватит?

4 дні тому
Hunter Black
Hunter Black

Всех их рострелять

4 дні тому
ThE BesT
ThE BesT

А где же запись разговоров с главным????

4 дні тому
Alexandra Iurkova
Alexandra Iurkova

Страшно. Спасибо за ваше расследование!

4 дні тому
Александра Орлова
Александра Орлова

Якийсь цирк на дроті! так хто там в нас рука Маскви?5.45 хто там на поводу у ерфф? Невже я чую ім"я сивочолого Петі? Який так співчуває народу України,прям ночі не спить,все думає,як обікрати пересічних,пардон як покращити життя пересічним! Падлюко. Звіздабол!

4 дні тому
Angelok Ukrain
Angelok Ukrain

Медведчук и Порошенко враги народа и Украины, воры и преступники!

4 дні тому
Света Крутящая
Света Крутящая

Он не кум ,а брат Путина, и это псевдоним,а вы не знали?

4 дні тому
Rostyslav Shtumpf
Rostyslav Shtumpf

За таке треба позбавляти громадянства і давати довічне. При чому - всім, хто до цьго причетний.

4 дні тому
Artur Treb
Artur Treb

І саме цікаве питання, де хоч одна розмова з тим всемогучим головним (він звісно теж ще та мерзота), якщо вони відбувались? дітсадок якись панове журналісти

5 днів тому
G L
G L

В багатостраждальному Донбасі війна 7 років. Війна українців з українцями, тобто - громадянська! - І не брешіть, що воюєте з Росією,- там де дійсно є російські війска війни немає. - Наприклад , - в "окупованому" Криму, війни немає .- Факт! "Миротворець" Зеленський, вже 2 роки, як і його попередники винен в тому. що війна досі триває !

5 днів тому
V T
V T

У цьому випадку можна сказати одне- дай боже нашому теляті вовка з'їсти. А ви уявляєте медведчука в лукянівській тюрмі? Так ото ж бо... І його пекельний сміх звучить як реквієм по Україні

5 днів тому
Iliya Vin
Iliya Vin

Коли розкриєте прослушки Зеленського, Порошенка з МВФ.

5 днів тому
Гена Іванов
Гена Іванов

Вопрос к органам.Почему мед вед чук и порох не на виселице за гос измену ?

5 днів тому
Володимир Цуркан
Володимир Цуркан

👍👍👍

3 дні тому
Макс Буш
Макс Буш

как и вопрос к нАриду почему органы не на виселицах за сокрытие преступлений госизменщиков. Когда в к-жоп (южная корея) и румынии чиновники охерели почти всё население вышло на бунты

4 дні тому
Alexander Nesterenko
Alexander Nesterenko

Интересно, что автор в конце намекнул на классовую природу того, почему Медведчук нашел свое место во власти, выполняя то, что выполнял. Есть надежда, что и люди задумаются. П.с.: я ни на что не намекаю

5 днів тому
Іванка Седлачик
Іванка Седлачик

Чесно, нудило в два горла, що від огидності персони Медведчука, що від театру одного актора.. роботу бігус проробили класну і важливу, за що щиро вдячна, як громадянка, але, ну будь ласка, змініть манеру, це аж відштовхує від важливого змісту..

5 днів тому
BWS
BWS

Это кино про девочку в очках?

5 днів тому
Maxim Kravchenko
Maxim Kravchenko

Його мали б посадити... Воно все ще ходить, як таке можливо.

5 днів тому
Tarasylo
Tarasylo

Йшов 2021 рік, плівки...

5 днів тому
Саша
Саша

Інфопомийка

5 днів тому
Иван Иванов
Иван Иванов

А что за замок на видео?

5 днів тому
Александр Філіппов
Александр Філіппов

П. Порошенко:Я маю визнати, що найбільш ефективним виявився Віктор Медведчук. Ваш агент російських спецслужб Петро Порошенко.

5 днів тому
Вася Васильев
Вася Васильев

Леся красивая девушка.

5 днів тому
Андрей Вакула
Андрей Вакула

Вор на воре вором погоняет

5 днів тому
Николай
Николай

Вопрос задали правильно, почему сейчас только опубликовано и где запись с Порохом. может конечно это другой телефон вполне..но но

5 днів тому
Vova Prokhor
Vova Prokhor

таких щурів як медведчук, ахметов, коломойський, порошенко і ім подібних без суда і слідства з конфіскацією до 3 коліна кастрірувати що б не плодилися... СЛАВА УКРАІНІ!!!!

5 днів тому
Дмитрий Васвилов
Дмитрий Васвилов

малоймовірно що-щось змінеться поки стоїть ця влада!!!всіх у попіл історії...

5 днів тому
Olena K.
Olena K.

Титанічна робота. Дякую. Немає слів від цього всього...:(

5 днів тому
Дмитрий Васвилов
Дмитрий Васвилов

з вами веселіше дивитись

5 днів тому
Леонид Подпрятов
Леонид Подпрятов

Нужен пиночет иначе стране конец

5 днів тому
Богдан Котенко
Богдан Котенко

Красавцы

5 днів тому
Антон Присяжный
Антон Присяжный

Я думаю, что Порошенко завалят сами АТО-шники... Если он не успеет купить себе справку о смерти

5 днів тому
A.Klochko
A.Klochko

Вы из рашки?

5 днів тому
Дэн Хоменко
Дэн Хоменко

відео вганяє у депрессію)

5 днів тому
Valeriy Gladun
Valeriy Gladun

Люди откройте глаза, но не через бигус (бигус это агенты кремля)

5 днів тому
doc 308
doc 308

На кого это рассчитано? По моему Бигусу уже только безмозглые верят

5 днів тому
Olexiy Synytsyn
Olexiy Synytsyn

Правильно будет: "Так закалялась всякая мразь"

5 днів тому
Mishail Donetsk
Mishail Donetsk

Нужно заканчивать войну и освобождать будет некого

5 днів тому
Iaroslav Stelmashenko
Iaroslav Stelmashenko

Дякую за титанічну роботу і "залізні" яйця Бігуса

5 днів тому
Vsetresbien Oui
Vsetresbien Oui

Який же Бігус стрьомний Анус

5 днів тому
юра книшук
юра книшук

Бігуси молодці підтримка👍👍👍!!!

5 днів тому
Tanya My America
Tanya My America

Мочанов - мужик, уважаю его . Говорит то , что думает.. И действует соответственно. Остальные все - от президента ( прости Господи!) до главного "переговорщика" ( прости Господи!) ну просто мрази ! Мелочные, жадные, мерзкие людишки, волею злого случая оказавшиеся в высоких кабинетах истерзанной страны..(( Мы, обычные граждане, все это понимали, шкурой ощущали , потому что косвенных улик, о том , что власти просто насрать на войну и военных, она занята зарабатыванием бабла, , было просто море! Не хватало только прямых доказательств! Спасибо за то, теперь мы их имеем! На нары медаедчука и Порошенко!!!!!((

6 днів тому
Ярень Вовк
Ярень Вовк

Чому Порошенко ще не в буцегарні....

6 днів тому
Mykola Tsap
Mykola Tsap

Як нам змінити ситуацію? Що зробити щоб всі відповіли і надалі відповідали за свої вчинки

6 днів тому
Al Bodnarchuk
Al Bodnarchuk

Еюать яке цей бігус гівно, без фактів, без розслідування журналістського, просто прослушку вкинули і все, з тупорилим коментарями. Так можна про будь кого сюжет склепати. На словах усі ми леви. Я теж друзям можу розказувати, що на когось впливаю. Це не журналістика, а гівно на вентилятор. Сором вам. Відписка.

6 днів тому
Backup Viber
Backup Viber

Так шо, цуценюк и не совсем фуфло, если отстаивал интересы Украины вписать в контракт ? Или он себе цену набивал чтобы ему больше взятку дали за согласие прогнуться ?

6 днів тому
Віталій Пасічник
Віталій Пасічник

Молодці. А за чий рахунок так гарно првцюєте.

6 днів тому
Name Family
Name Family

Бигус, а когда мы увидим расследование, о твоих родственниках из россии, связанных с ФСБ ? Расскажешь нам о брате своей жены и как ты с ним, конечно же, совсем не общаешься? ;) https://inforesist.org/bigus-podtverdil-chto-brat-ego-zheny-rossijskij-chinovnik-on-podpolkovnik-fsb/

6 днів тому
blackevilangel2000
blackevilangel2000

Да родственные связи ставят под сомнения все расследования

6 днів тому
Roman Hnat
Roman Hnat

Дякую за відео. Інформація для роздумів та висновків.

6 днів тому
L 4a4a
L 4a4a

Почему я не удивлен...

6 днів тому
Дух Дмитро
Дух Дмитро

жму руку

6 днів тому
Ігор П
Ігор П

Чудово зроблено. Однозначно лайк і підртимка своїм постом. Тепер тільки питання Бігус, а що з іншими записами про високопосадовців, у нас ціла система корупціонерів, хабарників та рекетиів? Може пора систему міняти?

6 днів тому
Iren Muller
Iren Muller

Действительно- Мертвечук...

6 днів тому
Костянтин З
Костянтин З

Його за Стуса на гілляку.

6 днів тому
x4ex
x4ex

что с этим Бихусом? Он бухой что ли?

6 днів тому
Володимир Половка
Володимир Половка

Зажди , по крайній мірі від 2000 року, я говорив, що мертвечук є гівнюк і негідник. Теж саме і потрох. Одна банда , одні засранці, і іх обєднує одно - брехня, зрада, лицемірство і наші гроші. І мені навіть не шкода тих людішек, котрі вірять цим владним підарастам , голосують за цих негідників, і вірять ім. Тупа біомасса.

6 днів тому
Andrii Kashuba
Andrii Kashuba

Парашу на нари! Вірно?

6 днів тому
Євганій Лобко
Євганій Лобко

Питання до Бігуса: У Вашої дружини є брат, який працює в рашкі в ФСБ?

6 днів тому
Євганій Лобко
Євганій Лобко

Откуда у Бигуса эти плёнки? Почему сейчас они опубликованы? Поднять рейтинг преЗеклоуна ничего не поможет!

6 днів тому
Николай
Николай

да этот вопрос главный

5 днів тому
курт курт
курт курт

Практически во всех украинских сми трубили и трубят,что РФ пох.. на Крым и его жителей.А во как дипломаты РФ, рвали .опу за поставку и продажу газа в Крым.В отличие от украинско-нацистских "патрийотов",которые только гадили "украинскому☝️Крыму".Жгли и разрушали))

6 днів тому
Богдан
Богдан

Господи. Тупее в жизни ничего не видел. Обмен 1 на 7 Донбассу не выгоден, они на это не пойдут, идиоты. P. S. Такое ощущение что здесь у автора, какой-то, детский максимализм, так сказать, "Все или ничего".

6 днів тому
Ігор Степанюк
Ігор Степанюк

👍

6 днів тому
Валентина Загреба
Валентина Загреба

Таких как медведчук

6 днів тому
Ihor Oleinychenko
Ihor Oleinychenko

Bihus info вам респект 👍

6 днів тому
Александр Філіппов
Александр Філіппов

Пали напалмом фсбешне кубло.

6 днів тому
TURBOTUR
TURBOTUR

Понял одно, миром правят деньги....

6 днів тому

Далі

ВСІ аудіо прослушки Медведчука. Частина 3

11:21:22

MORGENSHTERN. Вечерний Ургант.  08.06.2021

25:09

MORGENSHTERN. Вечерний Ургант. 08.06.2021

Вечерний Ургант

Переглядів 7 млн

[BadComedian] - ЗОЯ (Спасение рядового ИИСУСА)

1:23:05

[BadComedian] - ЗОЯ (Спасение рядового ИИСУСА)

1:23:05

ВСІ аудіо прослушки Медведчука. Частина 1

11:54:55

MORGENSHTERN. Вечерний Ургант.  08.06.2021

25:09

MORGENSHTERN. Вечерний Ургант. 08.06.2021

Вечерний Ургант

Переглядів 7 млн

[BadComedian] - ЗОЯ (Спасение рядового ИИСУСА)

1:23:05

Стали СУПЕРГЕРОЯМИ на 24 Часа !

26:22

Мастерим Сиреноголового с помощью 3D-ручки

13:24

Мастерим Сиреноголового с помощью 3D-ручки

Ловкий Слайм Сэм

Переглядів 198 тис.